شستشوی دهان با فلوراید جنگ نرمی دیگر از دشمنان اسلام

امروزه در مدارس زیاد تبلیغ شستشوی دهان با فلوراید را می کنند .تقریبا امری اجباریست و همه ی بچه ها باید با فلوراید داخل مدرسه توسط مامور بهداشت دهان خود را بشویند ! چرا؟
این هم یک نقشه ی دیگر از نقشه های دشمنان برای بیمار کردن مردم و خراب کردن دندانهای بچه هاست ، اجازه ندهید هر بلایی که می خواهند به سر شما و فرزندانتان بیارورند. (استاد طب اسلامی استاد تبریزیان)
فلوراید که تقریباً در تمام منابع آب عمومی وجود دارد بر روی فعالیت غده ی تیروئید اثر بازدارندگی دارد.در حقیقت در گذشته از فلوراید تعمداً برای متوقف کردن فعالیت تیروئید استفاده می شده است.
منابع آب عمومی تقریباً شامل یک قسمت در میلیون ۳ (ppm) فلوراید است.میزانی که میتواند کار غده تیروئید را کاهش دهد.راه حل آن نیزنوشیدن آب های مقطر یا تسویه شده بدون فلوراید و یا مواد شیمایی دیگر نیست.
خمیر دندان های فلوراید دار حدود ppm 1500 فلوراید دارند! کارخانه های خمیر دندان سازی امروزه مجبورند که بر روی بسته ی خمیر دندان اخطار عدم بلیدن داشته باشند. (شما تاکنون دیده اید!!!)
گزارش های درباره کودکانی وجود دارد که فقط به خاطر بلعیدن مقدار معمولی خمیردندان فلوراید دار بر روی مسواک جان باخته اند.
بنابراین بسیار مهم است که خمیر دندانی استفاده کنید که فلوراید نداشته باشد بهترین گزینه استفاده از چوب مسواک پیامبر (ص) است که نیازی هم به خمیردندان نداشته و خاصیت میکروب زدایی دارد. (مسواک طب اسلامی از چوب اراک است)
درمانی که با فلوراید توسط پزشکان ناآگاه انجام می شود،دارای ppm 1000 فلوراید است،تازه آن هم با طعم دهنده ای که کودکان و حتی بزرگسالان را بیشتر وسوسه می کند تا آن را قروت بدهند و مسیر را مسدود کنند و آسیب جدی به غدد خود وارد کنند .
گزارش هایی از مرگ کودکان بر روی صندلی دندان پزشکی در حین انجام دادن این درمان ها (درمان با فلوراید) موجود است.
هم کلرین و هم فلوراید،گیرنده های ید را در غدد مسدود می کنند که منجر به کاهش تولید هرمون حاوی ید و درنهایت کم کاری تیروئید می شود.نمک های کارخانه ای به دلیل استفاده از ملکول ید به جای یون طبیعی بر کاهش تولید هرمون کمک می کند اما نمک دریای طبیعی که مورد تایید ائمه معصوم علیه السلام است و شفای ۷۰ نوع بیماری است بر عملکرد بهتر تیروئید بسیار کمک کرده و کم کاری یا پر کاری غدد تیروئید را در حد نرمال می رساند.ائمه معصوم علیه السلام قبل و بعد از غذا مقداری نمک (طبیعی دریا) میل می کردند و بسیار سفارش کرده اند که مصرف شود.گاهی غذایشان نمک دریا (طبیعی بدون رنگ و ملکول ید) و نان کامل (آرد سبوس دار) بوده است.
از مصرف و استفاده از فلوراید جداً خوداری کنید که یکی دیگر از نقشه های دشمنان برای نابودی مسلمانان به خصوص ایران است.
همان طور که ظروف سنگی و مسی و برنجی و روغن زیتون و روغن شحم و روغن زرد شما را گرفتند حالا بیماری تولید می کنند تا دارو بفروشند آن هم دارویی که درمان نمیکند و باید تا آخر عمر آن را مصرف کنی.بله دشمن بیدار و در حال جنگ خاموش است.
اما اگر مردم به طب اسلامی روی بیاورند بدون هیچ شک و تردیدی همه بیماریها درمان می شود آن هم با کمترین هزینه.حتی سرطان
آیا می دانید امروزه سرطان به راحتی با طب اسلامی به مانند سرماخوردگی درمان بلکه راحتر درمان می شود.

راستی چرا خدمات درمان سرطان و دندان رایگان شامل بیمه نمی شود و هزینه زیادی دارد و در نهایت درمان نمی شود؟؟؟

چرا واکسن و فلوراید رایگان است؟؟؟

آیا این دلسوزی است فلراید را که خراب کننده و سرطان زاست رایگان ولی درمانش گران است.چرا سرطان را طب مدرن درمان نمی کند؟ من به شما می گوییم نمی خواهند که درمان شود.تا جیب شما خالی و بیمار را به قبرستان بفرستند در طب مدرن دلسوزی نیست.درمان نیست و شفا نیست و بیمارانی هم خوب می شوند خود بخود خوب می شوند یعنی بدن خود ترمیم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *