کالای اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

کالای اسلامی،حامی طب اسلامی و محصولات طبیعی (ارگانیک) تولید داخل کشور که به صورت غیر کارخانه ای تهیه می شود،می باشد تا به شما سلامتی هدیه دهد.

آنچه از قرآن فرستادیم، شفا و رحمت برای اهل ایمان است.(سوره الاسراء آیه ۸۲)
طب اسلامی گنجینه ای ناب از آیات نورانی قرآن کریم و احادیث معصومین علیهم السلام است که با رعایت آداب و دستورات شرعی به شما سلامتی و نشاط  و سعادت دنیا و آخرت هدیه می دهد.
با ما همراه باشید تا سلامتی هدیه بگیرید.

متاسفانه با تبلیغات کاذب و دروغین غرب که به صورت خیلی حرفه ای حتی بعضاً توسط پزشکان ساده خودمان صورت پذیرفته است طب ناب و نجات دهنده اسلامی به فراموشی سپرده شده است و هم اکنون طب مدرن جایگزین طب اسلامی شده است که متاسفانه نه تنها پیشرفت نداشته بلکه بر تعداد بیماران افزوده است.

متاسفانه به دلیل عدم آگاهی مردم خوب و شریف انقلاب اسلامی از طب نجات بخش اسلامی با طب مدرن به درمان خود می پردازند که با هزینه ها و عوارض بسیار زیادی همراه است و اگر هم بیماری درمان می گردد به صورت موقت است یا با مصرف داروهای شیمایی که از معدن و خاک تهیه می شود که در دین اسلام ما خوردنش حرام گشته چون که باعث ازدیاد رشد میکروب ها می گردد و به بیماری های دیگری مبتلا می گردند که دیگر درمانی ندارد.

با کما تاسف مشاهده شده است گاهی تولیدکندگان دارو،بیماری ایجاد می کنند و تا دارو های تولید شده از قبل خود را به فروش برسانند.

استفاده دشمن از طب مدرن برای سودجویی و ضعیف کردن و کشتن شیعیان جهان چه سنی های عزیز و چه شیعیان عزیز ادامه دارد.

برای همین هست که با پیشرفت طب مدرن هیچ بیماریی به صورت ریشه ای درمان نمی شود و اگر هم شود با عوارض زیادی همراه است و از عمر و کارایی انسان می کاهد.

آنها فقط به فکر جیب خود و سود جویی خود هستند در حالی که خود از طب اسلامی استفاده می کنند ما را منع می کنند و ظروف ما و غذاهای ما و آب ما و حتی هوای ما را با روش های غلط خود آلوده و حتی مرگ آور کرده اند.

وقت بازگشت به طب ناب اسلامی و دستورات دینی نجات بخش طب اسلامی فرا رسیده است.

ما تمام تلاش خود را برای آگاهی بخشی مردم جهان بگار می بندیم تا از طب مدرن به طب ناب اسلامی برگردیم.

یکی از کارهایی که می توانستیم انجام دهیم ایجاد فروشگاه کالای اسلامی بود که به فظل الهی شروع به کار کرد.

حتما شندیده اید که فلان جوان یا ورزشکار یا بازیگر چه زن و چه مرد متاسفانه سکته می کنند و بدون دلیل .می میرند!!!

علت استفاده از روغن های کارخانه ای است که از روغن های پالم و پنبه و روغن های غیر خوراکی استفاده می کنند.بله حتی روغن زیتون کارخانه ای هم نمی شود خورد.

اگر شما هم نمی خوهید خدایی نکرده سکته نکنید روغن و آب و نمک و میوه خود را اسلامی کنید و به سبک اسلامی زندگی کنید.

آیا میدانید که در قدیم بیماری های امروزی وجود نداشت؟ این همه درمانگاه و پزشک وجود نداشت! این همه داروهای خطرناک که در واقع چون از سنگ های معدنی و خاک تهیه می شود حرام می باشد و آیا میدانید که خدا در حرام شفا قرار نداده است.

مومنین و شیعیان و برادران سنی و … ای مردم جهان بیدار باشید به انچه که می خورید توجه کنید که چیست و از کجا آمده است.لطفا مراقب سلامتی خود و خانواده باشید.

کالای اسلامی و طبیعی ضامن سلامتی شماست. از روغن زیتون غافل نشوید. از نمک دریا غافل نشوید. در اینها شفا است.

> جهت ورود به فروشگاه اینجا کلیک کنید <<<

… با ما همراه باشید تا سلامتی هدیه بگیرید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *